woreczki, worki, torebki, opakowania do pieczywa - chleba | oferta

Hello!

W Hellopak Chleb i Bułka to nasi kumple, dlatego oferujemy Państwu torebki i opakowania do pieczywa – profesjonalnie i w przystępnych cenach!

Produkujemy foliowe woreczki do chleba i bułek, słodkich wypieków i innego rodzaju pieczywa. Wykonujemy także woreczki do chleba i bułek z wentylacją. Dostarczamy woreczki w różnych kształtach i rozmiarach, z nadrukami według Państwa zamówienia lub bez nadruków. Współpracujemy z doświadczonymi grafikami i jesteśmy w stanie zapewnić Państwu także obsługę w ramach projektowania logo oraz opakowań na pieczywo.

Wyróżniają nas krótkie terminy realizacji zleceń dzięki nowoczesnemu zapleczu maszynowemu. Jesteśmy wyposażeni w najszybsze zgrzewarki do torebek, dzięki którym na miesiąc jesteśmy w stanie wyprodukować do 36 milionów torebek, a wkrótce planujemy także poprawić nasze zdolności produkcyjne do 44 milionów. Wykorzystujemy tylko folie wysokiej jakości od sprawdzonych producentów, dlatego nasze torebki wyróżnią się wytrzymałością i przy tym estetycznym wyglądem, będąc najlepszą reklamą dla Państwa wypieków.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

opakowania foliowe na pieczywo i chleb
Copyright by Hellopak - torebki na chleb i pieczywo. Projekt: Rio Creativo